Актуальная информация

 

Умови участі у Програмі охорони тваринного світу та регулювання чисельності безпритульних тварин у м. Одесі на 2016-2021 роки затвердженої рішенням Одеської міської ради від 03 лютого 2016 року №268-VII

Відповідно до рішення Одеської міської ради від 16.02.2018р. №2893-VII в межах Програми охорони тваринного світу та регулювання чисельності безпритульних тварин у м. Одесі на 2016-2021 роки (надалі – Програма) розпочато захід зі стерилізації та вакцинації безпритульних тварин (коті/кішок) на території міста Одеса.

 

Умови виконання заходу в межах Програми між ветеринарної клінікою та департаментом екології та розвитку рекреаційних зон Одеської міської ради (надалі – Департамент) регулюється договором з наданням послуги на стерилізацію та вакцинацію безпритульних тварин (коті/кішок) на території міста Одеса (надалі – Договір).

 

Для участі мешканців міста у Програмі необхідно:

- першого числа місяця о 9-00 прийти особисто до ветеринарної клініки, здійснити запис на вільну дату та отримати відповідний корінець- підтвердження.

- зробити фотографію безпритульної тварини у зовнішньому середовищі;

- принести безпритульну тварину у спеціальному боксі у дату визначену лікарем, але не пізніше 11-00, та надати для огляду будь-який оригінал документу, що посвідчує особу, для встановлення тотожності особи с записом.

- надати лікарю фотографію тварини у зовнішньому середовищі (на будь-якому зручному носії);

- заповнити бланк направлення та інформаційну згоду;

- наступного дня до 11-00 забрати безпритульну тварину та відпустити у середовище її мешкання.

Звертаємо увагу!!!! Відповідно до Договору, після проведення відповідних маніпуляцій, перебування кішки безпосередньо у клініці на протязі однієї доби є безоплатним. У разі виявлення бажання, щодо продовження перебування кішки у клініці більше однієї доби, оплата проводиться за тарифами клініки.

Інформаційно повідомляємо, що одразу після стерилізації тварина маркується тату фарбою літерою «А» на правому вусі, здійснюється фотофіксація маркування та завершеного оперативного втручання.

За результатами проведеної роботи клініка надає до Департаменту звіт до якого додається: фотографія тварини у зовнішньому середовищі, заповнений належним чином бланк направлення, фотофіксація маркування та завершеного оперативного втручання. Департамент здійснює перевірку всіх наданих документів і тільки після цього приймається рішення, щодо відшкодування витрат пов’язаних зі стерилізацією та вакцинацією безпритульної тварини.

Оскільки однією з умов звітності є надання фотографії тварини у зовнішньому середовищі, адміністрація клініки просить громадян з відповідальністю та розумінням віднестись до прохання, щодо надання цих фотографій.

Звертаємо увагу!!!! Кількість направлень обмежена, зазвичай становить 50 направлень щомісяця. У зв’язку з чим виникає ситуація дефіциту направлень, іноді - вже в перший день. Трапляються випадки, безвідповідальності людей, яким назначено дату прийому, але вони не з’являються у визначений час. Отже, створюється не дуже приємна ситуація, щодо вільних місць на стерилізацію та вакцинацію безпритульних тварин. У випадку невикористання особою направлення в назначений день до 11-00, таке направлення надається іншій особі зі списку осіб, які не змогли отримати корінець – підтвердження першого числа місяця.

Договором , щодо стерилізації та вакцинації безпритульних тварин передбачені наступні заходи:

- одна доба безкоштовного утримання в умовах стаціонарного відділення;

- проведення стерилізації (кастрації), маркування, вакцинація проти сказу, застосування антибіотиків, вітамінів, післяопераційна обробка, тощо.

- після застосування комплексної терапії та доби стаціонару тварина повинна бути повернена в зовнішню середу мешкання.

Звертаємо увагу!!!! Якщо при огляді тварини лікарем ветеринарної медицини будуть встановлені ознаки вірусного захворювання, або інші значні вади, за яких проведення оперативного втручання буде становити загрозу для життя тварини, у прийомі такої тварини буде відмовлено до стабілізації її стану.

Інформація до відома!!!!!! З початком в межах Програми заходу зі стерилізації безпритульних тварин (котів/кішок) на території м. Одесі почастішали випадки збору грошових коштів на стерилізацію тварин( особливо у дворах житлових будинків) так званими зоозахисниками. НАГАДУЄМО стерилізація безпритульних тварин (котів/кішок) в межах Програми є безкоштовною, як і доба після оперативного втручання.

На сьогодні все більше мешканців почало користуватись заходом Програми зі стерилізації безпритульних тварин (котів/кішок), що в свою чергу призвело до витоку недостовірної та спотвореної інформації про саму Програму, міську владу, клініку та персонал з боку деяких зоозахисників, інтернет ресурсів, окремих осіб, оскільки було порушено їх економічні інтереси.

Таким чином вважаємо за необхідне нагадати, що в клініці існують Правила прийому, які є обов’язкові для виконання та розміщені на офіційному сайті клініки (http://vet-tina.od.ua).

Враховуючи вищезазначене просимо врахувати викладену інформацію, щодо користування Програмою та перевіряти джерело і достовірність інформації. У разі виникнення будь яких запитань радимо звертатись письмово в межах компетенції до Департаменту та до адміністрації ветеринарної клініки.

Дякуємо усім не байдужім громадянам, які користуються послугами клініки та беруть участь у реалізації заходу Програми зі стерилізації та вакцинації безпритульних тварин (котів/кішок) на території міста Одеса.

 УВАГА!

Відповідно до рішення Одеської міської ради від 16.02.2018р. №2893-VII в межах Програми охорони тваринного світу та регулювання чисельності безпритульних тварин у м. Одесі на 2016-2021 роки (надалі – Програма) розпочато захід зі стерилізації та вакцинації безпритульних тварин (котів/кішок) на території міста Одеса.

Для покращення заходів з проведення стерилізації та вакцинації безпритульних тварин (котів/кішок) на території міста Одеса повідомляємо наступне:

  1. 1.Особа, яка записується для проведення стерилізації та вакцинації безпритульної тварини, повинна чітко вказати своє прізвище, ім’я та по батькові та при оформленні направлення надати для огляду будь-який оригінал документу, що посвідчує особу, для встановлення тотожності особи с записом.
  2. 2.У разі встановлення розбіжностей між особою, яка принесла тварину та особою, яка записала тварину у прийнятті (котів/кішок) буде відмовлено.

 

Адміністрація

 

Пациент принимается в порядке общей очереди. Без очереди осуществляется прием, только если животное находится в состоянии, угрожающем здоровью и жизни.

В случае поступления тяжелого больного, он (осматривается) оперируется вне очереди в любой день и время, в некоторых случаях может быть задействован весь персонал клиники.

Собаки и кошки, поступившие в клинику должны иметь с собой ветеринарный паспорт, в котором отмечены ежегодные вакцинации против бешенства.

Для исключения контакта друг с другом все животные в клинике должны быть на поводках (собаки), в переносках (кошки), клетках (птицы, грызуны).

Прием и нахождение в клинике агрессивных животных проходит только в наморднике или в бинтовой повязке, фиксирующей челюсти. При необходимости прием может производится под действием седативных средств.

Перед проведением любых оперативных вмешательств или манипуляций, требующих общей анестезии, владелец информируется врачом о возможных рисках и дает свое согласие.

При проведении хирургических вмешательств владелец в операционную категорически не допускается.

Необходимо помнить, что как постановка окончательного диагноза, так и лечение могут требовать многократного проведения лабораторных исследований, занимать какое-то время. До постановки точного диагноза пациенту назначается симптоматическое лечение.

Ненужных пациенту процедур или исследований в клинике не проводятся.

Необходимо помнить, что выздоровление Вашего питомца зависит не только от назначенного врачом лечения, но и от строгого его соблюдения и выполнения Вами всех назначенных манипуляций.

              Все ветеринарные услуги, предоставляемые ветеринарной клиникой, платные.

-                    Фиксация животного для осмотра производится владельцем.

-                   Персонал клиники имеет право отказать в помощи при имеющейся непогашенной задолженности за оказанные ветеринарные услуги клиникой.

-                   Персонал клиники имеет право отказать в помощи агрессивным животным.

В                 В клинике ведётся видеонаблюдение.

                   Проведение в помещении частной клиники фото-, кино-, теле, и видеосъемки разрешается после получения разрещения администрации.               

                   Клиентам в состоянии алкогольного или наркотического опьянения, а также клиентам, проявляющим неуважение или враждебность по отношению к персоналу клиники и самой клинике будет отказано в обслуживании.

 

 

 


- График работы составлен без учета непредвиденных обстоятельств (болезнь врача и т. д.)
- Экстренная помощь оказывается любым врачом вне очереди
- Надеемся, что мобильные телефоны врачей в нерабочее время будут использоваться только в экстренных случаях

г. Одесса, ул. Партизанская,8.

Предварительная консультация по телефону: 703-28-87.

г. Одесса, ул. Софиевская,32.

Предварительная консультация по телефону: 703-69-14.

  пн вт ср чт пт сб вс Моб. тел.
Симоненко Н. А. 9-19 9-19 плавающий
график
дежурств
794-95-39
Турбовец И. Ю. 9-19  9-19 795-21-73